Ducki 13000lb 5900kg Çelik Halatlı Vinç - Offroad Vinç ve Krikolar - Ducki.com.tr
Kargoya veriliş süresi
3  Gün
10.747,08 TL
SEPETE EKLE
Site Üyeliğe Kapalıdır.
Sipariş ve Satış işlemleri SADECE
www.offroaddeposu.com üzerinden yapılmaktadır. 

Kalite ve güvende ilk adres DUCKI

Ducki 13000lb 5900kg Çelik Halatlı Vinç ; 
12Volt ile çalışır.  Kablolu ve kablosuz uzaktan kumandalı, rollerlı , 25mt çelik halatlı  vinç ,

Ducki ; Kaliteden ödün vermeyen , ispatlanmış performans ve yedek parça gücünün yanı sıra, artık Avrupada dahil olmak üzere pek çok ülkede yeni tasarımıyla ve kullanım kolaylığıyla birlikte tercih edilir bir marka olma yolunda ilerlemektedir.  

Daha zarif tasarımın yanı sıra , yeni vinçlerde ,  
1)4 lü gezegen dişli kullanılmaya başlanmıştır.  3lü dişlilere göre daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 
2) fren mekanizması güçlendirilerek tek parça haline getirilmiştir bu da dayanıklılığı artırarak , hasar durumlarında daha düşük maliyetle yenilemeyi sağlamaktadır.

Zengin aksesuarlarıyla birlikte (resimde gözükmektedir) , Sağlam, Kaliteli, Garantili Vinç.
Rakiplerine göre daha hızlı çekim gücü, daha güçlü motor. Daha yüksek kaliteli selenoid.

Zengin yedek parça stoğu, kanıtlanmış çekim performansı, satış sonrası destek tecrubesiyle birleşince,
Ducki Vinç kullanıcılarının menuniyet dereceleri her geçen gün daha da artmaktadır.
 
Vinç alırken ana kriterin fiyat kıyası olması ; ilerleyen dönemlerdeki sarf malzemeleri ve kullanım sonrasında oluşabilecek hasarlarda , karşınıza çıkacak asıl maliyetler olacaktır. 

Fiyat Performans kıyası yaparken, aksesuar, garanti, halat kalınlığı , güç ve performans gibi etkenleri de dikkate almalısınız.

Ducki vinçlerde kontrol kutusundan çıkan 3 kablo diğer vinçlere göre 45cm daha uzundur, böylece kontrol kutusunun montajı daha kolaydır. Ek elektrikçi ve tesisat masrafı çıkarmaz. 

Ducki Vinçler tampon içi montaja uygundur, kilit mekanizması öndedir.

500Amper Yüksek kaliteli selenoid kullanılmaktadır.

Vincin teknik özellikleri :

Rated Line Pull:    13000LB(5900kg) single-line
Motor:    6.5hp/4.8kw 12V, Series Wound
Gear Train:    4-stage planetary
Gear Reduction Ratio:    216:1
Clutch:   pull 90°Cable:    (?9.5mm×27mt)
Drum Size:   ?2.51”×8.82”(?64mm×224mm)
Overall Dimensions:    (L×W×H)22”×7”×6.8”(559×177×172mm)
Gross Weight:    62lbs(28kg)
Duty Cycle:     Intermittently
Fairlead:    Roller Head
Mounting Bolt Pattern:   10”x4.5”(254mm x 114.3mm )
Remote Control:   Included
Relay : 500A

Ducki vinçlerin tümünde Series Wound tipi yüksek kapasiteli, heavy duty motor kullanılmaktadır.  Düşük maliyetli motorlara kıyasla; Isınmayı geciktiren, daha yüksek performanslı bu tasarım sayesinde motor ve vinç ömrü uzatılmıştır.

Ducki 13000lb vinçlerin tümünde şanzıman,  çift sıra  4lü gezegen dişli kullanılarak daha dayanıklı ve sağlamlık hedeflenerek yapılmış, heavy duty kullanıma özel olarak tasarlanmıştır.

Güçlü motoru ve 216:1 şanzıman orası sayesinde, daha hızlı ve performanslı çalışmaktadır.  Kullanım süresi düşeceği için,  yakıt sarfiyatı, akü-alternatör yüklenme süresinin kısalması ve bu parçaların kullanım ömrünü uzatır.

216:1 şanzıman ve gerçek güçlü motoru başarılı bir dengede çalışıp, gerçek değerlerdeki 13000lb çekme güçünü olması gereken hızla ve performansla sağlar. 

Ducki vinç mühendisleri, pek çok çevresel etkileri ve kullanıcılardan gelen geri dönüşleri dikkate alarak, vinçlerin en iyi kondisyonda, başarılı şekilde ve rahatça montajlanması için  güç kutusu ve motora giden kabloları 80cm uzunlukta ve daha kalın yaparak, montaj kolaylığı  maksimum verim sağlamışlardır.

Aynı şekilde Ducki vinçlerle beraber gelen 80cm lik kablolu kumanda uzatma  bağlantısı da, soketi tampon üzerine sabitlemek isteyen kullanıcılar için, kutu içeriğine dahil edilmiştir. Kablo kesip biçmeden, soketli olarak  kumanda girişi, 80cm uzatılarak araçta istenilen yere monte edilebilmektedir.


 

offroad , winch , sythetic , rope , halat , vinç , roller , fair , head , fairhead , sağlam , kaliteli , problemsiz , sorunsuz , güçlü , vinç , market , dukkan , dükkan, 13000lb , 5900kg , pickup, arazi , sağlam , dayanıklı , kaliteli, 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor