4s Makine @ Ducki.com.tr

sikca-sorulan-sorular

Mağazamız güvenli mi?
  Satın Al linkini tıkladığınızda, %100 güvenli olarak mağazamızın sipariş ekranına yönlendirilirsiniz. Bu aşamadan sonra tüm güvenlik ve sipariş işlemleri tamamiyle güvenlidir.
 
Satın Al Linkini tıkladığınızda ne olacak?
  Sipariş işlemlerini güvenli olarak bu sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın bonus-world-axess-maximum kart olması veya MasterCard-VISA olması hiç farketmez.
 
Siparişinizi nasıl takip edebilirsiniz?
  Satın Al linkini tıklayarak garantialisveris mağazamız üzerinde yeni bir sipariş oluşturup, satın aldığınız taktirde sistem size siparişinizle ilgili bilgi maili yollayacaktır. Dilerseniz üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yapıp siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz. 
 
Satın alacağınız ürün, size ne kadar sürede ve nasıl teslim edilecek?
  Garantialisveris mağazamız üzerinden oluşturduğunuz siparişteki tüm ürünler, vitrin-mağazamızdaki ürünlerden oluşuyorsa, ve sipariş saati ürünlerin kargoya yetişmesi için uygun ise sipariş ettiğiniz ürünler aynı gün kargoya verilecektir. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1-3 iş günü içerisinde kargo firması tarafından size teslim edilecektir. Gönderilerimizi ağırlıklı olarak Surat Kargo ile yollamaktayız. Lütfen ürünleri teslim almadan önce, taşıma irsaliyesini imzalamadan önce, paketin sağlam olduğunu ve içeriğine zarar gelmediğine emin olunuz. Gerekirse kurye önünde açarak kontrol ediniz. Sizi huzursuz edecek en ufak bir hasar durumunda, kargoyu teslim almayınız ve zabıt tutturup bizi bilgilendiriniz. Tüm gönderilerimiz sigortalıdır.
 
Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmelisiniz?
  Sipariş ettiğiniz ürünler size geldiğinde öncelikle paketin sağlam olduğunu ve içeriğine zarar gelmediğine emin olunuz. Gerekirse paketi kurye önünde açarak kontrol ediniz. Sizi huzursuz edecek en ufak bir hasar durumunda, paketi teslim almayınız ve zabıt tutturup bizi bilgilendiriniz. Tüm gönderilerimiz sigortalıdır.
 
Sanal Mağazada, yani internet ortamında kart bilgilerinizin güvenliğini kim nasıl garanti ediyor?
  Günümüzde pek çok kullanıcı tarafından ön yargı ile yaklaşılan "internetten siparişe güvenmiyorum, kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum" düşüncesi aslında son derece geçersizdir. Tabiki sizi bu konuda zorlayamayız, fakat şu bilgiyi de vermeden geçmek doğru olmaz. Kredi kartı sisteminde, sanal pos uygulaması, yani internet üzerinden onaylanması, normal bir pos cihazı işlemine göre en az 2 kat daha güvenlidir. Bugun bir restorantta yemek yedikten sonra hesabı ödemek için kartınızı kasaya yolladığınızda, kart bilgilerinizin tamamını gören iki kişi vardır, birincisi garson, ikincisi kasa yetkilisi. Bu bilgileri not ederek veya mekanik kopyalama yoluyla kartınızın bir kopyasını çıkarmaları çok kısa sürer. Sanal pos sisteminde ise yani internet alışverişlerinde, eğer bilgisayarınızda virus yoksa, güvenliyse, kart bilgilerinizi sizden başka hiç kimse göremez. Ne mağaza yetkilisi görebilir, nede bir başkası. Sadece ve sadece siz bilirsiniz. Tüm sistem online işler, kimsenin müdahelesi olmadan sistem siparişi onaylar, ücreti karttan tahsil eder. Biz siparişi onaylayarak ürünleri hazırlarız.
 
Online siparişte hangi banka kredi kartlarını kullanabilirsiniz?
  Bütün kredi kartları geçerlidir. Kartınızın MasterCard veya VISA olması, Axess, Maximum, World, Bonus, Shop&Miles olması hiç farketmez. Sanal kredi kartları da geçerlidir. Eğer güvenlik konusunda tatmin olmadıysanız, internet veya telefon bankacılığı sistemini kullanarak, anında sanal kart oluşturabilirsiniz ve bu kart ile sipariş verebilirsiniz. 
 
Taksit uygulamamız var mı?
  Çeşitli bankaların kartlarına, dönemsel olarak değişken taksit seçenekleri sunulmaktadır.
 
Online sipariş haricinde başka nasıl ürün satın alabilirsiniz?
  İsterseniz siparişinizin ödemesini banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Bunun için Müşteri Hizmetleri bölümümüzdeki formu doldurarak, banka havalesi ile ödeme talebinizi ve satın almak istediğiniz ürünleri, ürün isimleri ve adetleriyle birlikte bize belirtmeniz yeterlidir. Form bize ulaştığında size yollayacağımız onay mesajımız Garanti Bankası hesap bilgilerimizi de içerecektir.
 
Ürünlerle ilgili bir sorunuz olursa veya yardıma ihtiyacınız varsa...
  Ürünlerle ilgili bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, müşteri hizmetleri bölümümüzde bulunan formu doldurabilirsiniz veya Ulaşım / Erişim bölümündeki bilgilerden yararlanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Bize nasıl ulaşabilirsiniz?
  Ürünlerimizle ilgili yardım veya destek talebinizi, sorularınızı müşteri hizmetleri bölümümüzde bulunan formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz veya Ulaşım / Erişim bölümündeki bilgilerden yararlanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirketimizi ziyaret etmek isterseniz, gelmeden önce telefonla bilgi vermeniz zamanlama açısından iyi olur.